استت سون - آمارگیر سایت و اپلیکیشن

مهدویت : یهود و مسیحیت :
مسیحیت صهیونیست (اوانجلیست ها)
مکتب مبلغان مسیحی صهیونیست. این مکتب مکتبی نوظهور است و شعار آن بازگشت به انجیل با تحول فرهنگی است. هدف این مکتب بوجود آوردن حکومت درآمریکا بر مبنای بنیادهای انجیل و حمایت همه جانبه عقیدتی سیاسی از صهیونیسم است.
اعتقادات این مذهب:
باید بوسیله پروتستان ها حوادثی اتفاق بیافتد تا مسیح دوباره ظهور کند و پیروان این مکتب وظیفه دینی دارند که در این رابطه کوشش نمایند. حوادثی که باید توسط آنها اتفاق بیافتد عبارتنداز:
۱) یهودیان باید از سراسر جهان به فلسطین آورده شوند و کشور اسرائیل از نیل تا فرات بوجود بیاید و یهودیانی که به اسرائیل مهاجرت کنند همان اهل نجات خواهند بود.
۲) یهودیان باید دو مسجد الاقصی و قبه الصخره را در بیت المقدس تخریب نمایند و بجای این دو مسجد معبد بزرگ را بنا نمایند (از سال ۱۹۶۷ تا به حال این دو مسجد بیش از صد بار مورد حمله قرار گرفته اند).
۳) با تخریب این دو مسجد یک جنگ مقسد «آرماگدون» به رهبری آمریکا و انگلیس آغاز شده و دراین جنگ تمام جهان نابود خواهد شد.
۴) روزی که جنگ نهایی آغاز شود تمامی مسیحیان پیرو اعتقادات عملی نمودن خواسته های مسیح که مسیحیان دوباره متولد شده می باشند، مسیح را دیدار خواهند نمود و توسط یک سفینه عظیم از دنیا به بهشت حمل خواهند شد و سپس از بهشت نظاره گر نابودی جهان وعذابی سخت در این جنگ مقدس خواهند بود.
۵) در جنگ جهانی مقدس زمانی که ضد مسیح (دجال Antichrist) در حال دستیابی به پیروزی است مسیح همراه مسیحیان دوباره تولد یافته و ظهور خواهد کرد و ضد مسیح را در پایان این جنگ شکست خواهد داد و حکومت واحد جهانی را به رهبری مسیح با پایتختی بیت المقدس بوجود خواهد آمد.
۶) این حادثه پس از سال ۲۰۰۰ میلادی حتماً اتفاق خواهد افتاد و … .
۴) مطبوعات و سینما
یک یهودی به نام «آدام هایزوابت» در سال ۱۷۷۶ در انجمن پنهانی نورانیان اعلام داشت باید تمام مطبوعات و رسانه های دیگر را ما یهودیان در سیطره خود داشته باشیم. در بند ۱۲ پروتکل رهبران صهیون که در اولین کنگره صهیونیسم در شهر بال سوویس به ریاست تئودور هرتسل تصویب شد اینچنین عباراتی را می خوانیم:
– تمام کانال ها که بازگو کننده اندیشه هاست در اختیار ما باید باشد.
– هیچ خبری در هیچ کجای جهان درز نمی کند مگر با اجازه ی ما
– همه مطبوعات باید در دست ما باشد تا به موقع از آنها استفاده کنیم.
و اینک نتیجه فعالیت یهودیان در این عرصه
مطبوعات آمریکا
واشنگتن پست: صاحب آن یوگن مایر یهودی است و در حال حاضر مدیر آن لاری که یک فرد یهودی اسرائیلی است می باشد.
نشریه فیش: فرد گیرشگای و ویکتور برنشتاین یهودی صاحبان آن می باشند.
اکسپوز: به معنی نمایش یا صدای یهود- در حال حاضر دراختیار سوئیل سیمون یهودی است.
نیویورک پست- هفته نامه تایم استار- مجله نیویورک مگزین: در اختیار روپوت مرداک یهودی و تبعه ی استرالیا می باشد.
مطبوعات فرانسه
اکسپرس: متعلق به جیمز گلداسمیت یهودی است.
اسرائیل و انسانیت: تحت نظر بن موزیگ (خاخام بزرگ یهودی)
روزنامه عصر: متعلق به دوکایریل لس یهودی است.
نشریه ملت یهود: تحت نظر روخومونیلسکس یهودی است.
مطبوعات انگلیس
یهودیان در انگلیس بیش از ۵۰ مجله ونشریه در اختیار دارند که به طور صریح نام های یهودی برآنها گذاشته اند و از آنها حمایت می کنند.
روبرت مرداک یهودی صاحب: روزنامه ها و مجله های تایمز- سافری تایمز- سان- نیوزا و دی مرد- سیتی مگزین.
لرد بیلر یهودی صاحب: دیلی اکسپرس- نیوزکرونیل- دیلی میل- دیلی هرالد
جولیوس سلتر یهودی صاحب: دیلی هرالد و… .
سینما
یهودیانی که در صنعت سینما شهرت دارند عبارتنداز: آل پاچینو- باری نیومن- جیمز کان- داستین هافمن- ریچارد بنیامین- جک نیلسون و … .
از جمله بازیگران یهودی مطرح سینمای جهان می توان به این موارد اشاره کرد:
میل بروکس، جری لوئیس، باب هوب، جک لمون، میکی رونی، ژول فایور، الیزابت تایلور، کاری فیشر، جوآن و ودوارد، آیلیل برشتین، شارون استدن و … .
گزینه ای از فیلمهایی که در سال های اخیر در مورد آخرالزمان و مهدویت ساخته اند به این ترتیب می باشند:
فیلمهای سینمایی مطرح در مورد آخرالزمان و مهدویت
۱) ترمیناتور ۱ و ۲: این فیلم تبلیغ شدید یهودیت است. ترمیناتور در لغت یعنی پایان دهنده . نام بازیگر این فیلم یعنی «آرنولد» در فیلم یکی از اسماء حضرت عیس است هنگامی که به قول مسیحی ها ظهور می کند.
۲) مرد عنکبوتی: کسی که می آید و جهان را از بدی ها نجات می دهد و در برابر شرور ایستادگی می کند.
۳) سرباز جهانی: که درآن یک مرد آمریکایی با کشته شدن خود موجب نجات زمین از نابودی می شود در این فیلم آمریکا بارها به عنوان نجات دهنده بشریت معرفی و تلقین می شود.
۴) سیاره ی میمون ها: انسان ها بد می شوند و میمون ها برآنها مسلط می شوند و سپس انسان ها از آمریکا قیام کرده و نجات می یابند. در این فیلم فردی به نام «LEO» (نامی که در تورات و انجیل بشر را نجات می دهد) نجات دهنده است.
۵) مرد اسکلتی: زمین دراوج فساد و گناه می باشد و یک موجود پلید و شرور که به صورت اسکلتی است و چهره ی او پوشیده است (به غیر از سکانس آخر که چهره ی کریه و زشت آن را نشان می دهند) موجب این فساد است. پس عده ای به فکر نجات می افتند و با نابودی این موجود و با کشتن برها بشریت را نجات می دهند.
از نکات جالب اینکه در این فیلم ها اغلب اسمهایی همچون جرجر، اسمیت، جان، مری، گراهام و … که اسم های مذهبی اند استفاده می شود.
۶) ارباب حلقه ها: موجودات اهریمنی در حال تسخیر زمین می باشند و عده ای برای نجات بشریت اقدام می کنند. این فیلم دارای نمادهای یهودی بسیاری است.
یهود و تلویزیون
در دایره المعارف آمریکا: در عصر حاضر تلویزیون چشم و گوش مردم است. جالب است نگاهی به مالکیت شبکه های تلویزیونی مطرح در آمریکا و جهان بیاندازیم:
ای- بی- سی، سی بی اس- ان بی سی مدیر کل های این شبکه به ترتیب عبارتنداز: مارتین رونشتاین، ریچارد سالانت، هربت سیکوسر که همگی یهودی می باشند.
در انگلستان شرکت بزرگ «گراندا» در تملک سیدنی برنشتاین و لرد گولویر مالک یهودی شرکت تلویزیونی ای- تی- وی است.
برای مثال فیلم های تلویزیونی که دراین شبکه ها ساخته شده می توان به فیلم «مرگ یک شاهزاده خانم» اشاره کرد که حمله به احکام شریعت اسلام و احکام زنا را به شدت در دستور کار خود قرار داده است. و یا فیلم یسوع ناصری که تهیه کننده آن همان لرد لوگدید یهودی است که درآن حضرت مسیح با ریشه ای یهودی نشان داده می شود و هدف این فیلم تمایل مسیحیان به اسرائیل می باشد.
همانطور که مشاهده کردیم یهودیان به خوبی توانسته اند به اهدافی که در راستای تسخیر رسانه های جهان و دستیابی به غذای فکری و فرهنگی جوامع بشری می باشند دست یابند و از این طریق به بسیاری از اهداف شوم خود نیز رسیده اند. در مقابل این جبهه متاسفانه مسلمانان در خواب غفلت سختی فرو رفته و در مسایلی بسیار پست و کوچک نسبت به اهداف والای اسلام سیر می کنند. امید است که هر چه زودتر دنیای اسلام سر از خواب غفلت بردارد و به یاری نجات بخش واقعی جهان برخیزند. انشاء ا…
منابع
۱) دوره تخصصی مهدویت، بنیاد مهدویت، مجتمع یاوران مهدی (عج)
۲) کلاس با حجت الاسلام والمسلمین نصوحی (در رابطه با بحث مدعیان دروغین)
۳) سایت های اینترنتی
۴) استفاده غیر مستقیم از کتابهای
الف) حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) آیت ا… مکارم شیرازی
ب) مهدی ستیزان
ج) بروشورهای بنیاد تخصصی مهدویت «نگین آفرینش»
د) الفبای مهدویت
هـ) پروتکل های یهود
و) سازمان های جاسوسی دنیا
محقق :محمدرضا محمد شوشتری
استاد راهنما: حجت الاسلام والمسلمین فروغی نژاد